درباره دکتر علی ستایش

دکتر ستایش از اولین های طب اورژانس بودند که بعد از گذارندن یک دوره تکمیلی در امریکا به همراه ده نفر از همکاران خود طب اورژانس را در دانشگاه علوم پزشکی ایران پایه گذاری نمودند.

فوق تخصصی جراحی عروق و متخصص جراح عمومی

دکتر علی ستایش فارغ التحصیل رشته جراحی در سال 79 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند که به مدت 5 سال در رشته لاپاراسکوپی جراحی عمومی فعالیت داشته و همچنین ایشان در سال 84 شروع به تحصیل فلوشیپ رشته جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نموده و پس از دو سال در سال 86 موفق به اخذ مدرک فلوشیپ جراحی عروق شدند.

طبابت در بیمارستان های رجایی؛ بهمن و آراد

دکتر علی ستایش بعد از پایان تحصیلات فلوشیپ جراحی عروق به عنوان پزشک مشاور در زمینه جراحی عروق در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران فعالیت خود را شروع نموده و همزمان در بیمارستان های بهمن و آراد در دو رشته جراحی عمومی و جراحی عروق فعالیت دارند.

درباره دکتر داوود تاج بخش

کلینیک لیزر شفا با مدیریت دکتر داود تاج بخش از سال 1383 شروع به کار کرده است.

فوق تخصص بیماری های مقعدی و نشیمن گاهی

دکتر داوود تاج بخش به طور مداوم به جراحی بیماری های مقعدی مشغول می باشد و در این مدت تجربیات بسیار متعدد و خوبی را در رابطه با بیماریهای ناحیه مقعد کسب نموده این در صورتی است که برخی پزشکان بسیار به ندرت با این بیماری سروکار دارند..

کلینیک فوق تخصصی لیزر شفا

در کلینیک لیزر شفا فقط و فقط بر روی بیماری های مقعدی تمرکز داشته و تمامی متخصصین در این رابطه دور هم گرد آمده اند. این در صورتی است که برخی از کلینیک ها گهگاهی بیماری های مقعد هم جراحی میکند. یک جراحی عمومی ممکنه در سال 10 جراحی هموروئید یا فیستول و… انجام دهد اما کلینیک لیزر شفا به طور متوسط در ماه حدود 50 تا 70 مورد از این موارد بیماران را درمان می نمایند.